Arnavutköy tente modellerini sizin için özenle hazırlayarak projelendiriyoruz. Birbirinden farklı modellerden yaptırabilirsiniz.

Tente Modelleri Nereye Yaptırılır?

Tente modelleri birçok yere yaptırılabilir. İş yerlerinin ön kısımlarına, bahçe alanlarına, pencere önlerine, evlerde balkonlara, garaj alanlarına, büyük çadır önlerine, cadde üzerindeki kenar oturma alanları oluşturmak için vs. yapılabilir. Portatif tentelerden kullanacaksanız istediğiniz her yerde bu ürünleri pratik şekilde değerlendirebilirsiniz. Bir yere yapışık olmayan ve iki taraftan açılır kapanır tente sistemleri büyük bir alanı kolayca iç mekan özellikleriyle kaplayabilir.

Tente Kullanmanın Faydaları Neler?

Kullanılacak tentelerin faydası, sizin ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır. Bu nedenle tentenin amaca uygun şekilde alınmış olması fayda açısından da avantaj sağlar.

Genel faydalarını sıralamak gerekirse:

Tente olan alana güneş ışınları gelmediği için malzemeleriniz zarar görmez. Cam önü alanda neler varsa, balkonlarda çiçekleriniz vs. tente sayesinde korunacaktır. Dekorasyon artısı katar. Her kullanıldığı alanda daha şık konforlu görünüm verir.

Tente Önerileri

Bir işletme için kurumsal marka değerini artırır. Tentelerin üzerini reklam görselleri ile kaplayabilir ve yapışkanı çıkan yazı resimleri düzenli olarak değiştirebilirsiniz. Fakat marka etkisi için sabit bazı yazıların olması önemlidir. Ne kadar sabit yazı olursa bu sabit yazılar insanların görüntü hafızasında daha çok kalma olasılığı taşır. Oturma alanlarını genişletir. Geniş alanlarda korunaklı oturma yerleri ayarlamış olursunuz.

Tente modeli bir yeri kapalı mekan haline getirebilir. Üst kısımlarda otomatik sürgülü modellerden kullanırsanız bunu sağlayabilirsiniz. Branda dışı bir mekanizması olan bu uygulama epey faydalıdır. Örneğin yaz mevsiminde bu alanı açarak kış mevsiminde kapatarak mekan artıları sağlanır.

Pergole Tente Modelleri

Pergole tente modelleri kendi içerisinde değişken özelliğe sahiptir. Genel sistemi ve yaygın kullanımı ayaklı olmasının yanında bazı çeşitlerde askılı olanları da vardır. Ayrıca kapladıkları allan kapsamı bakımından çift taraf ya da standart özelliklere de sahiptir.

Çift taraf standart pergolalar ve üst kısmındaki çift taraf pergola görüntü gibi çeşitler değişebilir. Üst kısmı hafif eğimli olan pergola modelleri radyan olarak nitelendirilirken ek bir eğimi olmayan üstü düz modeller de standart niteliktedir. Firmamıza bu gibi ürünlerden sipariş vererek hızlı çözüme ulaşabilirsiniz.

arnavutköy tente, arnavutköy tente branda, arnavutköy otomatik pergola, arnavutköy mafsallı tente, arnavutköy körüklü tente, arnavutköy raylı tente, arnavutköy tente firmaları, arnavutköy tente fiyatları, arnavutköy tente branda